ZAPISY

Niestety, aktualnie w żadnej grupie wiekowej nie mamy wolnych miejsc. Zapraszamy do zapisywania się na listę oczekujących.

W tej chwili pracujemy w trzech grupach:

Grupa wczesnoszkolna prowadzona jest przez kilku nauczycieli - w tym specjalistę od nauczania początkowego, anglistę oraz nauczycieli przedmiotów. Pracuje w podziale na mniejsze grupki.

Rezerwację miejsca można zacząć od wypełniania formularza: ZAPISY.
Zapraszamy!

PRACA

Serdecznie zapraszamy do współpracy każdego, kto ma głowę pełną pomysłów, pasję, dobrą energię, dowolne supermoce - jesteśmy skłonni nawiązać współpracę z każdym, kto wzbogaci nasze zasoby, czy to od strony naukowej, artystycznej, sportowej, majsterklepkowej, kulinarnej, czy też duchowej.

Najbardziej dodatkowej osoby potrzebują nasi najmodsi, osoby, która rozumie i stosuje rodzicielstwo bliskości.

Poszukujemy też anglistów oraz native speakerów, chętnie z dodatkowymi jeszcze umiejętnościami, szczególnie zakresie prowadzenia projektów naukowych w języku angielskim.

Potrzebujemy także wsparcia w kuchni, kogoś z talentem kulinarnym i organizacyjnym, kogoś, kto zorganizuje warsztat dla 20 dzieci i przy tym nakarmi 50 kolejnych ;)

Zapraszamy!