Aktualności

Zostało nam po dosłownie kilka miejsc w poszczególnych grupach, kto ma ochotę, jeszcze ciągle może się zapisać. Wcześniej oczywiście zapraszamy na spotkanie i rozmowę.

Docelowo grupy wyglądają tak:

Grupa szkolna prowadzona będzie przez kilku nauczycieli - w tym specjalistę od nauczania początkowego, anglistkę oraz nauczycieli przedmiotów. Pracować będzie w podziale na mniejsze grupki.

Rezerwację miejsca można zacząć od wypełniania formularza: ZAPISY.
Zapraszamy!

Img

Rodzicom, którzy już zapisali do nas dzieci objęte obowiązkiem szkolnym (od zerówki) przypominamy, że warto już zacząć załatwiać formalności związane z edukację domową.
W pierwszej kolejności należy udać się do Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej po opinię do edukacji domowej, następnie (po końcu roku szkolnego) przepisać się do współpracującej z nami Szkoły Podstawowej i tam złożyć podanie o realizację obowiązku szkolnego poza szkołą (potrzebne dokumenty niebawem Państwu udostępnimy).

Img

Na początku maja wielu z Was gościliśmy na naszym pikniku rodzinnym. Było cudownie!

Słońce wyszło na dokładnie te 3 godziny, kiedy potrzebowaliśmy.

Miejsc parkingowych nie zabrakło, ale sąsiedzi takich tłumów jeszcze nie widzieli.

Poczęstowaliśmy Was 80 porcjami lodów!

Zadaliście mnóstwo pytań, bardzo inspirujących, pokazujących nam nowe drogi, otwierających głowę.

Wybuchło 6 wulkanów.

Dzieciaki stworzyły chyba z 40 płaskorzeźb.

Gniotków nie da się policzyć (sama jedna Maja zrobiła 8, i byłoby więcej, gdybyśmy mąki nie zużyli na wulkany!).

Dziękujemy za ten piękny czas!

Nie możemy się doczekać września!

A oto fotorelacja na facebooku

Zapraszamy!